СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Eucerin Лосион за заштита од сонце и контрола над фотостареењето со SPF50+ 150ml

SKU: ECRN-108

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Намена:
• Помага за превенција од фотостареење
• Видно помага за намалување на трагите на стареење на кожата.
• Водоотпорен, брзо се впива.
• Не остава лепливи траги на кожата.
• Дерматолошките иследувања ја докажуваат подносливоста од чувствителната кожа.
Активни состојки:
• ANTI STAINS AFTER WASH: помага да се намали интензитетот на дамките на алиштата од производите за заштита од сонце при перење
• ADVANCED SPECTRAL TECHNOLGY комбинира УВA/УВБ филтри за висока УВ заштита и ликохалкон А, а помага за неутрализирање на слободните радикали од УВ и ВЕВС (високоенергетската видлива светлина).

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди