СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Eucerin Sun Oil Control DRY TOUCH Гел-крем за заштита од сонце, за тело со SPF50+ 200ml

SKU: ECRN-112

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Намена:
•Многу висока УВA/УВБ заштита
• Погоден за секој тип кожа, многу добра подносливост од чувствителна кожа и кожа склона кон акни
• Исклучително лесна текстура, не е масен, не остава лепливи траги. Се впива многу брзо.
• 0% остаток после нанесување. Остава чувство дека кожата е сува
• ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY комбинира УВA/УВБ филтри за висока УВ заштита и ликохалкон А, којшто помага за неутрализација на
слободните радикали.
• OIL CONTROL ТЕХНОЛОГИЈА: матирачки пигменти, за сув ефект на кожата

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди