СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

EVERYDAY DOUBLE DRY EXTRA LONG XL/16

brands

SKU: EVRD-25

215 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Подолга по должина од која било друга ултра тенка хигиена. Со двојни заштитни крила: „централните“ крила штитат од странични протекувања, додека „задните“ крила подобро ја фиксираат хигиенската салфетка и штитат од протекување на задната страна.Многу тенки влошки, специјално дизајнирани за дополнителна заштита дури и при многу тежок проток. Со иновативно јадро со двојно впивање кое задржува до двојно поголема количина на влага во споредба со другите тенки хигиенски влошки

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди