СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Fitalp капки за инхалација, 50ml

brands

SKU: FTLP-5

198 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Fitalp капки за инхалација / italp kapki za inhalacija / Фиталп капки за инхалација

Фиталп капки за инхалација со етерични масла.

Фиталп капки за инхалација содржат ментол и комбинација на природни етерични масла кои се користат за подготовка на топли инхалации. Поради својот специфичен состав кој изобилува со етерични масла фиталп капки за инхалација може да се користи и како ароматерапија, при што се постигнува состојба на опуштеност и релаксираност, како и за освежување на простории.
Состав: aqua, eucalyptus globules leaf oil, propylene glycol, menthol, pinus sylvestris oil, thymus vulgaris oil.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди