СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

FITOFARM Gynex 4, 10 вагитории

brands

SKU: LEA-67

450 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Состав:
екстракт од алое, сув екстракт од ехинацеа, невен масло, витамин Е (токоферол), ексципиенси

Препорачано за:
– Вагинална херпес симплекс
– Кандидијаза (Кандида Албиканс)
– Бактериски вагинални воспаленија
– Засилен вагинален исцедок (леукореја)
– цервицитис
– Оштетени мукозни мембрани и рани на грлото на матката

Пакување: 10 вагитории

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди