СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

FITOFARM Gynex Forte, 10 вагитории

brands

SKU: LEA-68

510 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Состав:

Масло од чајно дрво, екстракт од мелем нане
Масло од изоп
Масло од равенсара
Витамин Е (а-токоферол)
ексципиенси

Користење на Gynex Forte:
– ХПВ инфекции со дисплазија на клетките на грлото на матката (АСКУС и ЦИН1)
– Херпес вирусни инфекции (Херпес симплекс)
– Кандидијаза (Кандида Албиканс)
– Trichomoniasis (Trichomonas vaginalis)
– Бактериски вагинални воспаленија

Пакување: 10 вагитории

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди