СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Fitofarm Херпесан гел

brands

SKU: LEA-69

150 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Херпесам гел е наменет за примена на кожа и слузокожа, за ублажување на симтомите и зараснување на оштетувањата предизвикани од Herpes simplex вирусни инфекции.
Состав:
-Aqua,
-Аroma carbomer,
-Zinc sulfate.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди