СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

FITOLOR пастили за грло со вкус на мед и лимон, 18 пастили

brands

SKU: FRTX-39

190 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Фитолор пастили содржат комбинација од растителни екстракти со докажани од народната медицина , практиката и научни студии поволни дејства врз воспалителните процеси во грлото .

Фитолор пастили за здраво грло помагаат во одржување на нормалната функција на дишните патишта :

• придонесуваат за намалување на нездрави процеси во грлото
• олеснуваат голтање
• помагаат за отпушување на носот и го олеснуваат дишењето
• дејствува како експекторанс
• се ублажува иритацијата на слузокожата
• поседуваат антибактериско дејство
• постигнуваат долготраен ефект

кои 2-3 часа. За деца над 3 години. Не се препорачува за дијабетичари.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди