СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Flex Temp Smart

brands

SKU: OMRN-1

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: OMRN-1 Категорија: Таг:

Опис

Flex Temp Smart е еден од нашите 10 секунди термометри за брзо и брзо мерење. Исто така, има флексибилен совет што овозможува дополнителна удобност. Сите дигитални термометри се отпорни на вода и имаат батерија која се менува.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди