СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

FLOBIAN x 10 капсули

brands

SKU: ABEL-02

400 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

FLOBIAN е додаток во исхраната кој помага при синдром на нервозно дебело црево и редовната употреба на Flobian помага да се ублажат сите симптоми на нервозно дебело црево (нервозни црева):

– елиминирање на гасовите,
– намалување на надуеноста,
– ја отстранува болката во стомакот и
– ја регулира динамиката на движењето на дебелото црево.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди