СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

FOLINOMEL, 20 ќесички

SKU: UNIF-01

2.130 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Фолиномел содржи комбинација од миоинозитол и мелатонин, како и фолна киселина, и како таков може безбедно да се користи во терапија за третман на стерилитет, корекција на телесна тежина, кај пациенти со хронична карлична болка, кај пациенти со хронична диспнеа, кај пациенти со PCOS (синдром на полицистични јајници јајниците), како и со проблемот на фиброиди.

Намена: помош при синдром на полицистични јајници, регулирање на менструалниот циклус, хронична карлична болка, хронична диспнеа, фиброиди, фиброцистични гради, миом на матката, отпорност на инсулин, стерилитет, покачен холестерол, акни, слабеење.

Начин на употреба: Возрасни 1 ќесичка на ден. Промешајте ја содржината на ќесичката во чаша вода и испијте ја.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди