СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALAFARM Хедгал рол-он 10 мл

brands

SKU: GALF-25

115 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALF-25 Категории: ,

Опис

 • При стрес и напнатост, усовршено пакување и формулација на веќе постоечкиот Хедгал стик, со ментол и масло од нане
 • Моќен природен производ
 • Без несакани последици за разлика од таблетите за главоболка
 • Може да се аплицира почесто по потреба
 • Практичен и лесен за употреба и носење

Пакување: 10 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди