СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC AQUA INFINI освежувачки крем 50ml

brands

SKU: GALN-02

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-02 Категорија:

Опис

AQUA INFINI

ОСВЕЖУВАЧКИ КРЕМ

За нормална до сува кожа

Хидратација

Освежителен крем: ја хидрира, храни и заштитува кожата од секојдневниот микрострес .

Оваа кадифена текстура, вистинска хидратирачка формула, е наследство од технолозите на GALENIC, дизајнери на текстурата.

Со екстракт од розата од Ерихон, со моќна хидратантна интелигенција, оваа крема, нежно топејќи се на кожата, интензивно ја освежува. Неговата негувачка текстура ја смирува кожата обвивајќи ја со чувство на бесконечна мекост, благодарение на микроемулгираните масла. Убавината на вашата кожа ќе се открие во сета своја слава.

 

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди