СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC BEAUTE DE NUIT ХРОНО-АКТИВЕН АКВА-ГЕЛ 50ml

brands

SKU: GALN-05

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-05 Категорија:

Опис

BEAUTE DE NUIT

ХРОНОАКТИВЕН АКВАГЕЛ

Регенерира/Хидрира преку целата ноќ

За ноќна употреба

Ја подмладува кожата и ја хидрира во тек на целата ноќ.

Овој свеж аква гел е вистинска ексклузивна формула со хроноактивно полнење во тек на ноќта. Во целосна синхронизација со ноќниот ритам на кожата, го стимулира природниот процес на обновување на клетките за да и даде ефект на свиленкаста нежност и мекост. Збогатен со хидратантен комплекс и концентрирана хијалуронска киселина која работи во совршен тандем  континуирано во текот на ноќта, ветува обновена кожа по будењето, совршена при допир. Наутро вашата кожа ќе биде мека, мазна, свежа и непрепознатливо сјајна.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди