СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC BEAUTY DE REGARD КРИО КРЕМ-КОНТУР ЗА ОЧИ 15ml

brands

SKU: GALN-06

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-06 Категорија:

Опис

BEAUTE DU REGARD

КРИО КРЕМ-КОНТУР ЗА ОЧИ

Подочници/Темни кругови/Брчки/Умор

Крио крем контур за очи BEAUTE DU REGARD го намалува отокот, ги маскира темните кругови, ги измазнува брчките и ја затегнува кожата во пределот околу очите.Збогатен со хијалуронска киселина, овој комплексен производ продира во кожата за да обезбеди нега “се во едно”. Неговата ефикасност е клинички докажана и на студ и на собна температура.

 

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди