СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC CONFORT SUPREME ноќен крем 50ml

brands

SKU: GALN-07

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-07 Категорија:

Опис

CONFORT SUPREME

ИНТЕНЗИВЕН ПОДХРАНУВАЧКИ НОЌЕН КРЕМ

Подхранува/Хидрира/Ревитализира

За сува кожа

Интензивен подхранувачки ноќен крем: подхранува, хидрира, ја ревитализира кожата секоја ноќ. Збогатен со скапоцено масло од арган и арганови пептиди, го потопува вашето лице во хранлива купка и дава чувство на целосна удобност и задоволство. Ноќ по ноќ, оваа важна нега ја ревитализира  вашата кожа, правејќи ја мека и еластична. Кога ќе се разбудите, вашаат кожа ќе го почувствува комфорот.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди