СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC DIFFUSEUR DE BEAUTE крем 50ml

brands

SKU: GALN-08

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-08 Категорија:

Опис

 

DIFFUSEUR DE BEAUTE

КРЕМ ЗА СЈАЈНО ЛИЦЕ

Дава енергија/Измазнува/Го зголемува сјајот

Инстант убавина

Гел крем за сјајна кожа: ги отстранува знаците на уморот, ја измазнува кожата и го враќа сјајниот изглед. Скапоцениот гел крем има уникатна текстура, добиена благодарение на долгогодишното искуство на мастер дизајнерите на  формулите. Во гел кремот се вградени бројни рубин микросфери, вистински скапоцени камења кои постапно се топат на кожата и ја враќаат нејзината свежина, руменило и опуштен тен. Кожата добива глатка и свежа површина и има блескав свеж тен.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди