СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC OPHYCEE измазнувачки ноќен крем 50ml

brands

SKU: GALN-13

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-13 Категорија:

Опис

OPHYCEE

ИЗМАЗНУВАЧКА НОЌНА НЕГА

Ги обликува цртите на лицето/Против брчки

Ја измазнува кожата и го брише заморот од цртите на лицето.

Оваа кадифена ноќна нега, ексклузивна формула против стареење,е наследство од технолозите на GALENIC.  Во комбинација со специјален коктел од честички од природна гума кои ги исполнуваат длабоките линии со ефект на „полнење“, овој крем и дава на вашата кожа на лицето интензивна нега на измазнување во текот на ноќта. Наутро изгледајте свежо и целосно обновено.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди