СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC OPHYCEE корективен серум 30ml

brands

SKU: GALN-10

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-10 Категорија:

Опис

OPHYCEE

КОРЕКТИВЕН СЕРУМ

Исполнува, освежува/Против брчки

Ги исполнува фините и длабоки линии, ја затегнува и освежува кожата на лицето. Овој свилен серум, еден од клучните анти-ејџ формули,е наследство од технолозите на Galenic, мајстори дизајнери на текстурата, Го ослободува  екстрактот од сините алги – милениумска сила против стареење, непроценлив сојузник на хијалуронската киселина, со која формира совршена симбиоза за совршена кожа *. Овој софистициран противотров на времето ги исполнува длабоките линии и ја осветлува кожата на вашето лице до совршенство.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди