СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC OPHYCEE корективна емулзија 50ml

brands

SKU: GALN-11

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-11 Категорија:

Опис

OPHYCEE

КОРЕКТИВНА ЕМУЛЗИЈА

Измазнува, матира/За нормална кожа, против брчки

Ги измазнува фините и длабоките линии, матира и дава сјај на нормалната кожа на лицето. Оваа деликатна емулзија,со ексклузивна формула против стареење, е наследство од  технолозите на Galenic, мајстори дизајнери на текстурата. Испушта син екстракт од алги – милениумска сила против стареење,која во комбинација со транспарентни пудри, ја матира  и осветлува кожата на лицето. Ден по ден, длабоките линии ги губат своите контури.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди