СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC OPHYCEE крем контур за околу очи 15ml

brands

SKU: GALN-12

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-12 Категорија:

Опис

OPHYCEE

ИЗМАЗНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ПРЕДЕЛОТ ОКОЛУ ОЧИТЕ

Ги измазнува фините и длабоките линии, ги избледува темните кругови и го освежува вашиот поглед. Специјално развиена за деликатната зона околу очите, оваа етерична нега го ослободува екстрактот од  сина алга – илјадагодишна сила против стареење која, во комбинација со златни микро-бисери и навлажнувачки глицерин, ги осветлува вашите очи: ги брише длабоките брчките и ги осветлува темните кругови . Патент поднесен во Франција.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди