СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC PUR 2 & 1 лосион со текстура на млеко 200ml

brands

SKU: GALN-14

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-14 Категорија:

Опис

GALENIC PUR

2 во 1 ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ЛИЦЕ И ОЧИ

Со цветна вода од детелина

Овој лосион со текстура на млеко 2 во 1 збогатен со цветна вода од детелина, позната по своите смирувачки дејства, ги отстранува и најтврдoкорните траги од шминка со само еден потег.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди