СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC PUR крем-пена 150ml

brands

SKU: GALN-15

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-15 Категорија:

Опис

GALENIC PUR

КРЕМ-ПЕНА

Чисти во длабочина и ја отстранува шминката

Крем-пена која ја чисти и отстранува шминката на лицето. Збогатена со цветна вода од детелина, позната по својот оксигенирачки и смирувачки ефект. Текстурата се трансформира во свилен крем за чистење, отстранување на шминка и кожата ја прави удобна.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди