СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC PUR Мицеларна вода 400мл

brands

SKU: GALN-24

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-24 Категорија:

Опис

Нежна и свежа мицеларна вода за удобно чистење на лицето и очите без плакнење.
Апликација:
Нанесете нежно наутро и/или навечер на лицето, очите и вратот со памучна подлога.
Состојки:
Главна активна состојка цветна вода Melilotus Комплементарни активни состојки – Благи површински активни средства за чистење – Xидратантни средства

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди