СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC SECRET D`EXCELLENCE крем 50ml

brands

SKU: GALN-16

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-16 Категорија:

Опис

SECRET D’EXXELENCE

КРЕМ

Ги одложува и корегира знаците на стареење

AGE DELAY COMPLEX

Кремот  е врвна нега на кожата, кој ги успорува видливите знаци на стареење, исполнува фини и длабоки линии, пополнува, навлажнува. Кожата е повторно затегната, мазна и сјајна со изедначен и извајан релјеф. Овој совршен крем, вистинска ексклузивна глобална формула против стареење, е симбол на стручноста на мастер дизјнери на Galenic формулацијиите. Збогатен со  комлекс anti age овој ексклузивен крем со совршена  текстура и врвна ефикасност, ќе и даде убавина на вашата кожа без оглед на возраста.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди