СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

GALENIC Сет BEAUTY DE REGARD за очи +PUR мицеларна вода 200ML

brands

SKU: GALN-29

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: GALN-29 Категорија:

Опис

Разбудете ја убавината на вашите очи благодарение на триото активни состојки избрани за нивната совршена компатибилност, чија ефикасност се активира со студ и масажа.
Упатство за употреба:
– Нанесете мала количина од производот на подрачјето на темните кругови и со помош на апликаторот масирајте од внатрешниот агол на окото до надворешниот агол за да ги омекнете кесичките и да ја стимулирате ликроциркулацијата на кожата.
– Навлезете во производот со допирање со врвовите на прстите
– Завршете ја масажата со лесен притисок на 5-те акупресурни точки за да го намалите присуството на кеси и темни кругови под очите.
мицеларна вода
Мека и свежа мицеларна вода за удобно отстранување на шминката од лицето и очите без плакнење.
Упатство за употреба:
– Нанесете нежно на лицето, очите и вратот со помош на памучна подлога наутро и/или навечер.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди