СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ГЕЛ Cold & Hot Pack

brands

SKU: MPRO-76

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Помагалото е наменето за терапии со топло или ладно;
Може да се замрзне, загрева или да се затоплува во микробранова печка;
Се користи за главата, вратот, раката, лактот, зглобот, грбот, коленото, шинот, глуждот,

Големина: 18 х 13 цм

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди