СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Glam up ( 500 gr )

brands

SKU: CLVT-58

4.900 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Овој производ содржи висока доза на хидролизиран колаген, а како дополнување во својот состанв има хијалуронска киселина и неколку природни антиоксиданти. Активните состојки во составот можат да допринесат за намалување на појавата и зголемувањето на брчките, во подобрување на хидратацијата и затегнатоста на кожата и др. Овој напиток е со многу пријатен цитрусин вкус и во својот состав не содржи конзерванси, вештачки бои, додадени шеќери, глутен, соја, лактоза или ГМО. Во себе содржи говедски колаген, кој во себе не содржи честички на  „BSE” (кравјо лудило).

Измешајте една дозерка (cca. 17 гр.) со 250 мл. вода и употребувајте го секој ден.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди