СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Емулзија за воспоставување рамнотежа на кожата 60мл

brands

SKU: HELV-01

790 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Хидратантна дневна крема, за нега на мрсна кожа, склона на акни, со мат ефект

Хидратантен крем за лице за мрсна кожа склона на акни. Идеален за употреба како подлога за пудра. Го
регулира лачењето на себум, смирува и помага при иритации, при што кожата е поеластична и помека.
Активната состојка со природно потекло Phychosaccharide® го регулира лачењето на себум и го спречува
размножувањето на бактерии. Салицилната киселина помага при чистење на затнатите пори, додека
Алантоинот, Пантенолот и Алое вера гелот ја смируваат кожата, ја прават понежна, поеластична и помека.
Остава целодневен мат ефект.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди