СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Гел за итни корекции 15мл

brands

SKU: HELV-02

560 ден 448 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Гел за локална апликација против мозолчиња со благо антисептично дејство

Гел за локална апликација за справување со појавата на несовршености. Ја намалува големината на
постоечките мозолчиња, но истовремено ја спречува појавата на нови.
Активната состојка Phychosaccharide® го регулира создавањето на себум, има анти-инфламаторно дејство и го забрзува заздравувањето, додека Салицилната киселина (40%) ги чисти затнатите пори. Има анти-микробиотско дејство против акните како резултат на Пироктин Оламин, додека алкохолот имаантисептично и антибактериско дејство, и го спречува крварењето.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди