СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Хидратантен крем за лице 50мл

brands

SKU: HELV-09

1.200 ден 960 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Хидратантна дневна крема за нормална и мешана кожа со заштитен фактор 15. Заштитува од оксидативен стрес и фотостареење додека ги спречува знаците на стареење. Моќниот комплекс за хидратација обезбедува моментална хидратација и подмладување на кожата.

Содржи уникатен багрем пептид, кој постигнува значително зголемување на хидратацијата на кожата и активна амино киселина која го одложува процесот на стареење на кожата.

 • Дерматолошки тестирано
 • Клинички тестирано
 • Без парабен

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХЕЛЕНВИТА Хидратантен крем за лице 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди