СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Крема за лице SPF50 50ml

brands

SKU: HELV-14

875 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Крема за лице за заштита од сонце против фото стареење, широк спектар на филтри за висока заштита СПФ50 од УВА, УВБ и ИР зраци. Со екстракт од бобинки од Физалис за заштита на кожата од ИР зраците и екстракт од Алги (Laminaria Ochroleuca) за помала длабочина на брчки и хидратација на кожата.

Природен екстракт од Киви, богат со Витамин Ц за зголемена природна заштита од сонцето и антиоксидантна заштита. Пантенол и органско одгледано Алое Вера за помека кожа, и Масло од Кокос и Шеа путер за длабока хидратација. Лесно се размачкува.

0% парабени, ПЕГ

Целна група: Возрасни за сите видови на кожа

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХЕЛЕНВИТА Крема за лице SPF50 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди