СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Крема за тело SPF30 150ml

brands

SKU: HELV-12

875 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Крема за тело за заштита од сонцеширок спектар на филтри за висока заштита СПФ30 и СПФ50 од УВА, УВБ зраци. Екстракт од Киви, богат со Витамин Ц, за зголемена природна заштита од сонцето и заштита на кожата од штетните УВ зраци, и Витамин Е за антиоксидантна заштита.

Пантенолот за поголема еластичност на кожата, а органски одгледаното Алое Вера ја смирува од изложеност на сонце. Со Масло од Кокос и Шеа путер за кадифеста, нежна кожа. Лесно се размачкува.

0% парабени, ПЕГ

Целна група: Возрасни за сите видови на кожа

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХЕЛЕНВИТА Крема за тело SPF30 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди