СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ХЕЛЕНВИТА Пена за чистење на лице 150 мл

brands

SKU: HELV-03

670 ден 536 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Кадифеста пена, за секојдневно чистење на мрсна кожа, склона на акни

Пена за дневно чистење на масна кожа, склона на акни. Идеална во случаи на дехидрација на кожата,
како резултат на медицински третмани.
Нежно чисти длабински, ги отстранува нечистотиите и прекумерниот себум, ја враќа рамнотежата на
вознемирениот заштитен слој на кожата.
Активната состојка со природно потекло Phychosaccharide® го регулира лачењето на себум и го спречува
размножувањето на бактериите, додека Витаминот Е, Алое вера гелот и Натриум пиролидонската киселина хидрира и ги надоместува липидите во нарушената епидермална бариера, и ја смирува кожата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди