СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

HEMOFARM Хепатромбин Х ректална маст, 20 г

brands

SKU: HMFR-72

220 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Хепатхромбин Х, ректална маст се користи како краткотрајна симптоматска терапија на хемороиди и јадеж во перианалниот предел (подрачјето околу отворот на чмарот).

Пакување: 20 г

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди