СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

HIPP Гел за коса и тело „Sensitive“ 400ml

brands

SKU: HIPP-108

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: HIPP-108 Категорија:

Опис

HiPP Гел за миење коса и тело

За миење на осетлива кожа и мека коса

Го одржува природниот заштитен слој на кожата

Со екстракт од органски бадеми

Без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори

Идеален за цело семејство

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди