СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

HIPP Смути од јаболко, банана, манго, кокос 100gr

brands

SKU: HIPP-102

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: HIPP-102 Категорија:

Опис

Органско овошно пире со кокосово млеко

без додаден шеќер – шеќерите се природно содржани во состојките

содржи глутен

идеално како десерт или за помеѓу оброци

за големи и мали

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди