СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

HUNZA Масло од блага кајсија, 50 мл

brands

SKU: HUN-01

880 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

 • Чист екстракт 98%
 • Природно 100%
 • Рачна изработка 100%
 • Хунза маслото е чист екстракт од семка од хималајска касија, без никакви додатоци
 • За деца до 12 години, бремени жени и доилки
 • Витамин Б17 (amygdalin) 3000 ppm

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди