СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Имобилизатор за колено – 60cm/50cm

brands

SKU: MPRO-270

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Овозможува стабилност на повредено или нестабилно колено со тоа што дозволува нормално движење на коленото во зададениот опсег или не дозволува движење, во зависност од тоа што е ординирано. Се користи постоперативно и за посттрауматска имобилизација на коленски зглоб. Едноставен за поставување.
Се пере рачно во млака вода.
ПРЕПИШУВА | Ортопед, Физијатар или Хирург

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди