СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Инвалидска собна количка (41см) – 46 см

brands

SKU: MPRO-55

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ
Конструција: Хромиран метален рам
Склопување: да
Потпирачи за раце: подвижни
Папучи: подвижни, склопливи и лесно отстранливи

СПЕЦИФИКАЦИИ
Вкупна ширина: 64 см
Ширина на седиште: 46 см
Висина на задни тркала: 61.5 см
Висина на предни тркала: 15 см
Висина на седиште од тло: 51 см
Висина: 94 см
Максимална тежина на корисник: 100 кг
Димензии: 80 х 28 х 78 см
Тежина на количката: 15.8 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди