СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Инвалидска собна количка – 46cm

brands

SKU: MPRO-178

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ
Конструкција: Алуминиумскa рамка
Склопување: Да
Потпирачи за раце: Подвижни
Папучи: Подвижни, склопливи и лесно отстранливи

СПЕЦИФИКАЦИИ
Вкупна ширина: 64 см
Ширина на седиште: 46 см
Висина на задни тркала: 62 см
Висина на предни тркала: 15 см
Висина на седиште од тло: 49 см
Висина: 89 см
Максимална тежина на корисник: 100 кг
Димензии: 83 х 29 х 90 см
Тежина на количката: 15.6 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди