СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Инвалидска спортска количка – 36cm

brands

SKU: MPRO-181

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ
Склопување: Да
Седиште: Фиксирано
Папучи: Фиксирани

СПЕЦИФИКАЦИИ
Вкупна ширина: 67 см
Ширина на седиште: 38 см
Висина на задни тркала: 60 см
Висина на предни тркала: 10 см
Висина на седиште од тло: 48 см
Висина: 77 см
Максимална тежина на корисник: 100 кг
Димензии: 76 х 62 х 50 см
Тежина на количката: 10.8 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди