СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

INVITOP MAX Прочистувач на воздух

brands

SKU: MPRO-42

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики на производот:

Моќност: 50 W
Простор на прчистување: 50 m2
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
Димензии: 270*303*497 mm
Teжина: 4.6 kg
Поврзување со WiFi
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата . Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом .

Моделот Max е еден од најголемите во понудата. Опремен е со троделен филтер кој врши филтрацијa на воздухот и ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот , непријатните мириси, бактериите и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија и покрива површина до дури 50m2. Дизајниран е рамномерно да го прима и распоредува воздухот од сите страни, располага со сензор за следење на квалитетот на воздухот , OLED дисплеј, амбиентално светло , како и WI-FI функција со која ќе ја пратите и контролирате работата на истиот и надвор од домот.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди