СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Кислороден концентратор

brands

SKU: MPRO-33

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MPRO-33 Категорија:

Опис

Голем и преклопен 3,5 инчен ЛЦД-екран.
Програмирано време (10 мин – 5 часа)
Само-дијагностички тест при стартување на уредот.
Лесна замена на филтерот.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Чистота на кислород(%): 93±3
Проток на кислород(Лит/мин): 1-5
Максимален притисок на излез: 0,5
Работен напон: 220V±10%, 50Hz±1
Моќност: 390W
Ниво на бучава: ≤45
Димензии: Д:31,4 x Ш:24 x В:51,5см
Нето тежина: 13.9кг

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди