СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Коленска ортоза за фиксација на патела – Големина Л

brands

SKU: MPRO-80

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ортоза со отворот за пателата, што дава стабилизација и спречува нејзино изместување. Едноставно за навлекување и пријатно за носење давајќи стабилност и сигурност при движењата. Големината на производот се одредува спрема скалата на мерки на самата кутија.

Дизајнот одговара на повеќе големини на колена;
Низок притисок на дизајн на пателата;
Идеално за благо напрегање на мускулите околу зглобовите на коленото и зглобно отекување

Големина: Универзална
Се пере рачно во млака вода.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди