СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

KRAUTERHOF гавез гел 250 ml

brands

SKU: KRTH-01

310 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Gavez гел е ефикасен во лекувањето на истегнување и исчашување, ревматски деформитети на зглобовите и глуждовите, како и спортски повреди и посттрауматски состојби. Има извонредна моќ да го забрза заздравувањето на скршените коски.

Како антиинфламаторно средство, исто така е ефикасно за исекотини, модринки и после каснување од инсекти.
Ја подобрува епителизацијата, дренажата и регенерацијата на ткивата.

Состав на Gavez гел:
Содржи екстракт од комфри, ментол и камфор.

Начин на примена:
Наутро и навечер, нанесете го гелот во тенок слој и лесно тријте.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди