СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE EFFACLAR A.I. corrector 15ml

SKU: LRCH-176

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-176 Категорија:

Опис

МРСНА КОЖА СО АКНИ ЛОКАЛИЗИРАНИ НЕСОВРШЕНИ НЕСОВРШЕНИ ШТО Е ТОА

EFFACLAR A.I. е насочен коректор на несовршености за флеки на кожата на мрсна кожа склона кон несовршености.

КАКО СЕ АПЛИЦИРА: Аплицирајте локално, Effaclar A.I. е погоден за употреба под шминка. Некомедоген.

ТЕКСТУРА Лесно се нанесува, не се суши, брзо се впива, не е комедоген. Со термална вода од La Roche-Posay.

КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ Кај 2/3 од жените, несовршеностите се ресорбираат во рок од 48 часа.*

Смирувачки ефект: 81%**

Не ја пецка или иритира кожата:

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди