СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE EFFACLAR Hiso-biome крем 40ml

SKU: LRCH-171

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-171 Категорија:

Опис

А МАСНА КОЖА ШТО ДОКИРААТ АКНИ ЗА КОЖА ОД АКНИ, ОШТЕТЕНА ПО ТРЕТМАН СУШЕЊЕ. ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА ОД АКНИ.

ЗА ШТО СЕ РАБОТИ EFFACLAR H ISO-BIOME интензивно ја хидрира мрсната кожа оштетена со третмани за сушење. Исто така, помага да се намалат несовршеностите и да се ограничи формирањето на лузни. Врз основа на науката за микробиом

КАКО СЕ АПЛИЦИРА: се нанесува на исчистена кожа наутро и навечер, по употреба на гел за чистење EFFACLAR H ISO-BIOME.

ТЕКСТУРА Нова исклучително лесна текстура со завршен слој без мрсно и лепливо чувство.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди