СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE KERIUM DS krem 40ml

SKU: LRCH-175

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-175 Категорија:

Опис

 • Нега која смирува и делува против перутање
 • Го неутрализира црвенилото и перутањето на кожата
 • Ја зајакнува природната одбрана на кожата
 • За масна кожа на лицето која се перута и против прекумерно лачење на себум
 • Со термален дермобиотик
 • 6-седмично делување
 • Без враќање на симптомите
 • Дерматолошки тестирано

 

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди