СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE LIPIKAR SYNDET 400ml refill

SKU: LRCH-179

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-179 Категорија:

Опис

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ Нанесете на навлажнета кожа. Нежно масирајте. Исплакнете. Не ги пече очите.

ТЕКСТУРА Крем гел за обвивка, кој се грижи за вашата кожа додека ја чисти. Без мирис.

ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ Збогатена со термална вода La Roche-Posay, оваа формула е специјално создадена за чувствителна, екстремно сува и атопична кожа. Овој нежен крем за чистење содржи оптимална количина на сурфактанти и произведува мека пена. Совршена комбинација на деликатес и длабинско чистење на кожата.

LIPIKAR Syndet AP + е збогатен со шеа путер и ниацинамид, во комбинација со Aqua Posae Filiformis, ексклузивна патентирана активна состојка.

НАУКАТА ВО БАЗАТА Lipikar Syndet AP + хидрира, ја ублажува црвената кожа и го смирува чешањето. Исто така погоден за Чувствителна, многу сува и чешачка кожа Атопична кожа склона Детски скалп и капа за лулка Без мирис.

Тестирано под педијатриска контрола.

Тестирано под офталмолошка контрола. Висока подносливост.

Тестирано на алергиска кожа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди